Hejka! Witam wszystkich bardzo gorąco na moim blogu.
Nazywam się Aleksandra Büttner i mam 16 lat. Mój tata pochodzi z Niemiec, dlatego też posiadam nazwisko niemieckie. Urodziłam się w Niemczech, dlatego do 8 roku życia tam mieszkałam. Potem przeprowadziłam się do Polski z powodu wyjazdu moich rodziców za granicę w poszukiwaniu pracy. Mam o 3 lata starszego od siebie brata- Adama.
Interesuje się modą i fotografią, ale też bardzo lubię rysować. W przyszłości chciałabym zostać architektem lub fotografem.
Zapraszam również na mojego aska: https://ask.fm/StrawberryChannelYT
Do zobaczenia, do następnego postu :)